III Sympozjum BPM - Konferencja - BRIDGE of Knowledge

Konferencja III Sympozjum BPM

Data wydarzenia

23 października 2023
Sopot
Europe/Warsaw strefa czasowa

Treść strony -Strona główna

III Sympozjum BPM, 23 X 2023, Sopot

 

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na III Sympozjum BPM, które odbędzie się 23 października 2023 roku w hotelu Eureka, znajdującym się przy ulicy Emilii Plater 7/9/11 w Sopocie. Wydarzenie jest organizowane przez dwie uczelnie Związku Uczelni Fahrenheita: Politechnikę Gdańską i Uniwersytet Gdański.

III Sympozjum BPM w Sopocie jest kontynuacją serii spotkań naukowych, które odbyły się w  Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Jest to wyjątkowa okazja do integracji środowiska naukowego zainteresowanego problematyką zarządzania procesowego (BPM). Mamy nadzieję, że spotkanie otworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń naukowych oraz prezentacji najnowszych wyników badań, jak również nawiązywania nowych relacji.

W programie III Sympozjum BPM umożliwiamy nie tylko przedstawienie aktualnych wyników badań związanych z BPM, ale także prezentację przedsiębiorstw wspierających procesy dydaktyczne związane z zarządzaniem procesowym realizowane na uczelniach. Będzie to także dobra okazja do zaproszenia do udziału w Międzynarodowej Konferencji BPM, która odbędzie się w Krakowie w 2024 roku.

Udział w sympozjum jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji do 31 lipca 2023 roku. Szczegółowy program Sympozjum zostanie przedstawiony we wrześniu 2023 roku. W trakcie Sympozjum przewidujemy krótkie wystąpienia prelegentów dotyczące aktualnych wyników badań nad BPM.

Wierzymy, że III Sympozjum BPM w Sopocie będzie nie tylko cennym źródłem wiedzy, ale również inspirującym miejscem do budowania sieci kontaktów i współpracy z naukowcami oraz praktykami z zakresu zarządzania procesowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Początek
Koniec
Europe/Warsaw
Sopot
Hotel Eureka ul. Emilii Plater 7/9/11 81-777 Sopot
Idź do mapy
Wróć na MOST Wiedzy